Jak taniej podróżować dzięki Airbnb

14 Gru

Ostatnio coraz większą popularnością wśród osób uwielbiających podróże stał się serwis internetowy Airbnb, dzięki któremu możemy zmniejszyć koszty podróży nawet o kilkadziesiąt procent. Jeśli nie wiesz, jak działa ten portal, zapoznaj się z naszym artykułem i przekonaj się, jak możesz wykorzystać możliwości Airbnb.

Co to jest Airbnb?

Serwis Airbnb powstał w 2008 roku w San Francisco i od tego czasu zdobył już miliony użytkowników na całym świecie. Jego ideą jest możliwość wynajmowania pokoi i apartamentów od osób prywatnych. W serwisie znajdziesz tysiące ogłoszeń na tani nocleg w mieszkaniach i domach osób, które chętnie przyjmą turystów pod swój dach.

Jak korzystać z serwisu?

Aby móc korzystać z usług serwisu Airbnb musisz zarejestrować konto, wpisać swoje dane oraz przejść profes weryfikacji. Cała procedura jest bardzo prosta i zajmie ci tylko chwilę. Dzięki temu zyskasz dostęp do bazy i będziesz mógł zabukować pobyt. Co ciekawe, cały portal opiera swoje działanie na opiniach i komentarzach użytkowników. To właśnie dzięki nim masz pewność, że warto zatrzymać się u danej osoby oraz, że jest to sprawdzony adres. Dodatkowo jeżeli jest to twoja pierwsza rezerwacja to możesz otrzymać kupon do Airbnb na stronie kuponyairbnb.pl

Dlaczego warto korzystać z Airbnb?

Jest to najlepszy pomysł na nocleg w dużych miastach, gdzie ceny hoteli są naprawdę bardzo wysokie. Dzięki Airbnb bez problemu znajdziesz nocleg tańszy nawet o kilkadziesiąt procent, dzięki czemu zaoszczędzone pieniądze będziesz mógł wydać na cos innego. Serwis jest także doskonałym sposobem na poznanie nowych, interesujących ludzi, więc dlaczego miałbyś nie spróbować?

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *